Logowanie dla członków

Zaloguj się żeby mieć dostęp do informacji dla członków koła



Selekcja jeleni


CZŁONKOWIE KOŁA PDF

CZŁONKOWIE WOJSKOWEGO KOŁA ŁOWIECKIEGO

NR 86 "SOKÓŁ" W POZNANIU

 

  1. Kol. Andrzejak Jan
  2. Kol. Biesiedin Karol
  3. Kol. Biesiedin Michał
  4. Kol. Boiński Kazimierz
  5. Kol. Bolewicz Jacek
  6. Kol. Bulak Robert
  7. Kol. Buźinski Bogusław
  8. Kol. Ciołkowski Krzysztof
  9. Kol. Czekała Mirosław
  10. Kol. Danielak Arkadiusz
  11. Kol. Danielak Filip
  12. Kol. Dzierżawczyk Franciszek
  13. Kol. Domański Zdzisław
  14. Kol. Dzierla Henryk
  15. Kol. Filipiak Wiktor
  16. Kol. Fitas Włodzimierz
  17. Kol. Gumpert Zdzisław
  18. Kol. Grajewski Maciej
  19. Kol. Gałka Jerzy
  20. Kol. Garbacz Dariusz
  21. Kol. Grześkowiak Wojciech
  22. Kol. Jakubowski Henryk
  23. Kol. Kazimierczak Eugeniusz
  24. Kol. Konieczka Marek
  25. Kol. Krychowski Józef
  26. Kol. Leśniarek Tadeusz
  27. Kol. Leśniewicz Stanisław
  28. Kol. Marciniak Maciej
  29. Kol. Marciniak Zenon
  30. Kol. Michalak Bartosz
  31. Kol. Michalak Grzegorz
  32. Kol. Michałowski Ryszard
  33. Kol. Mocek Stefan
  34. Kol. Nowaczyk Zdzisław
  35. Kol. Nowak Przemysław
  36. Kol. Nowak Roman
  37. Kol. Nowak Tomasz
  38. Kol. Pakowski Marek
  39. Kol. Piotrowski Roman
  40. Kol. Podbielniak Wojciech
  41. Kol. Pohl Sebastian
  42. Kol. Płończak Mirosław
  43. Kol. Ratajczak Waldemar
  44. Kol. Robak Adam
  45. Kol. Robak Hubert
  46. Kol. Robak Roman
  47. Kol. Robak Ryszard
  48. Kol. Rozmiarek Bronisław
  49. Kol. Sawiński Przemysław
  50. Kol. Sawiński Ryszard
  51. Kol. Skołozdrzych Witold
  52. Kol. Skrzypczak Hubert
  53. Kol. Skrzypczak Maciej
  54. Kol. Skrzypczak Maciej jr
  55. Kol. Skrzypczak Małgorzata
  56. Kol. Skrzypczak Rafał
  57. Kol. Skrzypczyk Bolesław
  58. Kol. Sitek Eugeniusz
  59. Kol. Spurtacz Stanisław
  60. Kol. Szczygieł Wiesław
  61. Kol. Śmigielski Maciej
  62. Kol. Śremski Tadeusz
  63. Kol. Świt Władysław
  64. Kol. Tęgos Michał
  65. Kol. Tęgos Wojciech
  66. Kol. Tomczak Adam
  67. Kol. Trzebniak Maciej
  68. Kol. Urbaniak Ignacy
  69. Kol. Walczak Tadeusz
  70. Kol. Wawrzyniak Dariusz
  71. Kol. Wiechciński Zbigniew
  72. Kol. Wilczkowiak Grzegorz
  73. Kol. Wilczkowiak Honorata
  74. Kol. Wilczkowiak Szymon
  75. Kol. Włocławski Mikołaj
  76. Kol. Wolniewicz Wojciech
  77. Kol. Zawadzki Tomasz
  78. Kol. Żelewski Jerzy

 

Nowa Kronika Koła - załącznik PDF (20 MB) załącznik WORD (58 MB)